Rezultat: posvjetljuje ten, tonizira kožu i pruža prirodnu zaštitu za epidermu.
Revolucionarni spoj regenerirajućih agenasa i oksigenirajućeg kompleksa specifičnog za Biologique Recherche čine ovu oksigenirajuću kremu protiv onečišćenja savršenom njegom za »zdrav izgled«. Posvjetljuje ten, tonizira kožu i pruža prirodnu zaštitu za epidermu. Preporučuje se za umornu, devitaliziranu kožu.
Nanesite malu količinu kreme na cijelo lice, vrat i dekolte. Umasirajte nježno vrhovima prstiju, odozdo prema gore i iznutra prema van sve dok se proizvod potpuno ne upije.
Crème VIP O2 može se kupiti u kozmetičkom salonu Arnika, na adresi Jaruščica 9A, Zagreb, II. kat.
Prije kupnje proizvoda savjetujemo Vam da se naručite na besplatan pregled i dijagnozu trenutnog stanja Vaše kože kako bi Vam dali preporuku Biologique Recherche proizvoda.
Besplatan pregled i dijagnozu trenutnog stanja Vaše kože te preporuku Biologique Recherche proizvoda možete dobiti u našem salonu na adresi Jaruščica 9A, II. kat, Zagreb.
+385 (0)98 537 369
arnika.termini@gmail.com
Radno vrijeme: Pon-Pet 07:00-22:00, Sub 07:00-15:00
Jaruščica 9A, II kat, Zagreb (Lanište)
www.arnika-kozmetika.hr